خدمات ما

ارزیابی ریسک بیمه‌ای

امروزه با تغییرات سریع محیطی، سازمان‌ها و شرکت‌های بیمه با ریسک‌های نوظهور و جدی روبرو هستند. تیم مهندسی ریسک ما طیف وسیعی از راهکارهای ارزیابی و مدیریت ریسک را برای شناسایی و ارزشیابی ریسک‌های فعلی و نوظهور در اختیار شما قرار می دهد. بازدید از سایت شما برای ما بسیار مهم است. این تنها راهی است که ما به کمک آن می‌توانیم تصویری واقع بینانه از خطرات احتمالی ایجاد کرده و خدمات مهندسی ریسک متناسب را به شما ارائه دهیم. در حین بازدید از سایت، ما ریسک‌های بالقوه خاصی را که شرکت شما با آن روبرو است، شناسایی می‌کنیم. به این ترتیب، می توانیم ریسک‌های مختلف را اولویت‌بندی و ارزیابی کنیم. بر اساس نتایج ارزیابی‌ها، ما پیشگیری از آسیب یا بهینه‌سازی ریسک متناسب با نیازهای خاص بیمه گر را توصیه می‌کنیم. به منظور ارائه بهترین خدمات ممکن، ما این موارد را با شما در میان می‌گذاریم و گزارش کامل را برای شما ارسال می‌کنیم.

مشاوره مدیریت ریسک

مشاوره ریسک فرا پترو ارزش به سازمان‌ها کمک می‌کند تا ریسک‌ها و فرصت‌های کسب و کار خود را برای دستیابی به مزیت رقابتی کنترل کنند. ما تجربه خود را در عملیات‌های کسب و کاری که در دست اجرا هستند و همچنین در رخدادهای چرخه عمر شرکت به کار می‌گیریم تا به مشتریان کمک کنیم قوی‌تر شوند و تاب‌آوری بیشتری داشته باشند. تیم‌های برتر ما در بازار به مشتریان کمک می‌کنند تا از پیچیدگی برای سرعت بخشیدن به عملکرد بهره بگیرند و در صنایع خود بهترین باشند.

آموزش

دانش خود را از طریق تجربه، جمع‌آوری کرده‌ایم تا بینش خود را در مورد روش‌های کاهش ریسک و کاربردهای آنها در صنایع مختلف نشان دهیم. ما با دنیایی از تجربه و توانایی‌هایی که کسب کرده‌ایم، کارگاه‌ها و سمینارهایی را در خصوص موضوعات مختلف برگزار می‌کنیم. کارگاه‌ها و آموزش‌های ما شامل کارگاه‌های تخصصی است که به صورتی خاص و بر اساس نیازهای مشتریان طراحی شده است، و همچنین کارگاه‌های تخصصی که بر اساس نیازها و ملاحظات خاص صنعت طراحی شده‌اند.